Історія АППУ в датах

Опубліковано в Про АППУ Суббота, 12 Апрель 2014 18:24

 

1998р 

27 листопада у Києві на Установчому з'їзді було офіційно проголошено про створення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України». До її лав можуть входити громадяни України, громадяни інших держав, особи без громадянства, суб`єкти підприємницької діяльності. Створена Асоціація на основі єдності інтересів для спільної реалізації своїх прав і свобод.

1999р 

22 лютого Міністерством юстиції України було зареєстровано Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація платників податків України». У червні 1999 року в м. Києві було зареєстровано Центр підтримки платників податків «Захист», який розгорнув свою роботу у більшості регіонів України.

2000р 

9 грудня пройшов другий з'їзд АППУ, який показав, що Асоціація затребувана громадськістю. З`їзд поставив за мету створення відділень у кожному регіоні, поширення практики захисту платників податків від неправомірних дій представників контролюючих органів, конструктивнішої співпраці з підрозділами ДПА України, Держпідприємництва України, громадськими організаціями України і світу.

2001р 

14 червня на Міжнародній конференції асоціації платників податків світу в Сент-Луїсі (Міссурі, США) АППУ стала членом Всесвітньої асоціації платників податків. 11 грудня того ж року на Міжнародній конференції асоціацій платників податків Європи у Брюсселі (Бельгія) АППУ прийнята до лав Європейської асоціації платників податків.

2002р 

8 лютого АППУ спільно з Президентом світової Асоціації платників податків Бьорном Таррас-Вальбергом організували у Києві міжнародну конференцію громадських організацій платників податків країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії. Утворено Міжнародний комітет, який очолив Президент Асоціації платників податків України Степан Гавриш.

2003р 

Розширення діяльності у напрямі вдосконалення податкового законодавства, громадського контролю за використанням бюджетних коштів, підвищення податкової культури населення шляхом залучення до організації великої кількості платників податків.

2005р 

У квітні Міністерством юстиції зареєстровано Третейський суд Асоціації платників податків України.

2006р 

Асоціація платників податків України – співорганізатор Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей».

2007р 

25 жовтня у приміщенні Національного палацу мистецтв «Україна» відбувся VI з'їзд Асоціації платників податків України, на якому було обрано Президентом Асоціації Миколу Оніщука.

2008р

5 лютого підписано МЕМОРАНДУМ «ХАРТІЯ ПОДАТКОВИХ ВІДНОСИН» про співпрацю та план спільних дій між Асоціацією платників податків та Державною податковою адміністрацією України. Сторони домовились про спільне проведення масово-роз'яснювальної роботи серед платників податків, організацію семінарів, засідань "круглого столу" та інших заходів. Положення Меморандуму передбачають дії зі сприяння правовому врегулюванню конфліктних ситуацій між платниками податків та органами державної податкової служби України, удосконалення шляхів вирішення конфліктних ситуацій. Також спільно опрацьовуватимуться та розроблятимуться проекти нормативно-правових актів з питань оподаткування.

2010р 

10 грудня відбувся VII З‘їзд Асоціації платників податків України. З‘їздом одноголосно Президентом АППУ обрано Валентину Арбузову, а також оновлено склад керівних органів Асоціації.

2011р 

17 лютого між Асоціацією платників податків України та Державною податковою службою України підписано Меморандум податкових відносин. Окрім численних пунктів про співпрацю у сфері обміну інформацією, розробки проектів нормативних актів, освітньої діяльності, обумовлено створення Узгоджувальної комісії щодо розгляду спірних питань, що виникають між платниками податків та податковими органами. Започатковано проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків".

1 червня Підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Асоціацією платників податків України та Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. В рамках Меморандуму першочерговими напрямами співпраці є: участь в розробці та оцінці проектів законів та інших нормативно-правових актів, які знаходяться у сфері відання Комітету; залучення фахівців Асоціації до громадських обговорень, що ініціюватимуться Комітетом; ініціювання проведення комітетських та парламентських слухань тощо.

2012 

19 лютого Асоціацією платників податків України та Державною податковою службою України підписано Меморандум податкових відносин та План спільних дій на 2012 рік.

У травні відбулася друга щорічна церемонія нагородження переможців ВР "Сумлінні платники податків - 2011".

АППУ виступає організатором міжнародної конференції Асоціацій платників податків світу «Як зробити потужнішим рух платників податків у світі».

18 липня підписано Меморандум про співпрацю з Міністерством фінансів України, а 25 вересня - з Державною митною службою України.

Започатковано роботу Банківського та Бухгалтерського клубів АППУ. Вперше проводяться Дні АППУ у різних регіонах України.

8 грудня 2012 року відбувся VIII З'їзд Асоціації платників податків України, під час якого відбулися вибори керівних органів та Ревізійної комісії Асоціації платників податків України. Президентом АППУ одноголосно обрано Валентину Арбузову.

2013

У лютому відбулося підписання Меморандуму про  партнерство та співпрацю між АППУ та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Утретє відзначено переможців Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків -2012».

АППУ вдруге прийняла у Києві міжнародну конференцію «Free market road show».

У липні Асоціація платників податків України та Рахункова палата підписали Угоду про порядок взаємодії.

У вересні відкрито Центр експертиз Асоціації платників податків України.

АППУ та Міндоходів України підписали Меморандум про співпрацю.

22 листопада 2013 року АППУ відзначила 15-річний ювілей своєї діяльності.

2014

30 квітня АППУ втретє долучилась до проведення міжнародної дискусії "Free Market Road Show" у Києві.

29-31 травня у м. Ванкувер, Британська Колумбія, Канада, пройшла Конференція Асоціацій платників податків світу, організована за сприяння Федерації платників податків Канади. Асоціація платників податків України не залишилась осторонь та прийняла активну участь у проведенні цього заходу, представляючи інтереси наших членів.

21 червня відбувся позачерговий ІХ З'їзд Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України".

На З'їзді відбулось обрання нових керівних органів організації. Делегатами З’їзду була одноголосно підтримана кандидатура Василя Матійчика, запропонована на посаду Президента ВГО "Асоціація платників податків України".

Посаду Першого віце-президента ВГО АППУ обійняв Олександр Карелін. Серед обраних 5 віце-президентів Асоціації: Йосип Бучинський, Володимир Мазарак, Віталій Майстренко, Анатолій Матвієнко, Олександр Шлапак.

     Був сформований новий склад Ради Асоціації, куди за посадою входять Президент, Перший віце-президент, Віце-президенти та керівники Територіальних відділень Асоціації платників податків України, а також представники великого та малого бізнесу, науки, органів влади, підприємці, громадські діячі, активісти Асоціації. Серед них: Голова Правління телеканалу «Інтер» Єгор Бенкендорф, ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий, Голова Правління ПАТ «Комерційний інвестиційний банк» Мирослав Гісем, Генеральний директор Торгово-виробничої компанії «Львівхолод» Богдан Козак, Голова правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов та багато інших. Всього склад новообраної Ради Асоціації налічує 55 осіб.

 

 

Більше з цієї категорії: « Рада Ревізійна комісія »
ads
ads
ads
ads
ads