Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»

Опубліковано в Новини АППУ Пятница, 04 Май 2018 10:14

 

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» 

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ – ЧЛЕНИ ВГО АППУ!!!

Інформуємо Вас, що 10 травня 2018 року розпочнеться прийом Заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2017» (всі необхідні документи Рейтингу знаходяться «ПРО РЕЙТИНГ» на офіційному сайті за посиланням "Сумлінні полатники податків"

З питань реєстрації заявок Вам необхідно звернутися до Територіальних відділень ВГО АППУ Вашої області.

Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» Асоціацією платників податків України започатковано ще в 2011 році. Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі. 

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

Цього року Асоціація платників податків України проводить Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2017 році. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Приємно відзначити, що шанси на перемогу в цьому конкурсі мають навіть найдрібніші підприємці, оскільки вагому роль в оцінюванні відіграють не абсолютні, а відносні показники ефективності роботи. Таким чином, кількість сплачених податків не є вирішальною. Кандидати на перемогу в рейтингу повинні продемонструвати високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількості офіційно працевлаштованих та витрат на соціальні програми.

Користуючись нагодою, бажаю всім миру, мудрості і далекоглядності, високих досягнень та нових звершень. 

Зі свого боку, запевняю, що Ви цілковито можете розраховувати на підтримку ВГО

«Асоціація платників податків України».

З щирою повагою,

Президент АППУ

Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе

ads
ads
ads
ads
ads