Президент АППУ Грігол Катамадзе взяв участь в обговоренні змін до Податкового кодексу з представниками Міністерства фінансів України

Опубліковано в Новини АППУ Пятница, 30 Сентябрь 2016 12:18

 

DSC08410.JPG 1750514744Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе взяв участь у зустрічі учасників Коаліції за ліберальну податкову реформу (до складу якої увійшли 15 асоціацій та індивідуальні учасники) з представниками Міністерства фінансів України – заступником Міністра Євгеном Капінусом, та радником Міністра Яною Бугрімовою. Темою зустрічі було обговорення пакету змін до Податкового кодексу.
Представники Міністерства фінансів запропонували підготовлений Проект змін до Податкового кодексу, напрацьований робочою групою Мінфіна. Радник Міністра Яна Бугрімова у своєму виступі підкреслила важливість максимально відкритого процесу напрацювання документу із залученням усіх зацікавлених сторін. За словами представників Міністерства фінансів, їхні пропозиції до Податкового кодексу сприятимуть прозорості та якості адміністрування податків, спрощенню податкової системи, зниженню тиску на бізнес, покращенню інвестиційного клімату та зменшенню корупції.
Коментуючи у своєму виступі переваги та недоліки представленого Проекту змін до Податкового кодексу, Грігол Катамадзе зазначив: «За результатами зустрічей, як Президент АППУ, в усіх областях України з представниками бізнесу – членами нашої Асоціації, я пересвідчився: однозначний та одноголосно озвучений підсумок такий – є необхідність прийняття нового, простого, зрозумілого для бізнесу Податкового кодексу України, який би передбачав зменшення кількості податків, зниження їх ставок, спрощення адміністрування, зменшення податкового тиску на бізнес, в першу чергу, зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці, введення мораторію на внесення змін до податкового законодавства».

DSC08436.JPG 525808981Президент АППУ підкреслив, що, як юрист та людина, котра присвятила 20 років дипломатії, за півтора роки роботи у одній з найбільших бізнес-асоціацій України, він дійшов висновку (і виступ представниці Міністерства фінансів України остаточно переконав його у цьому), що Україна потребує нового, прозорого Податкового Кодексу, котрий дав би державі можливість розвиватися, створювати нові робочі місця. Жодні удосконалення до Податкового кодексу, доки він існує у нинішній формі, на переконання Г.Катамадзе, не будуть ефективними.
Щодо формування фінансової поліції з аналітичними функціями, ліквідації податкової міліції, відбулася окрема дискусія. Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе висловив пропозицію створити нову службу на базі усіх існуючих правоохоронних органів, котрі займаються економічними правопорушеннями.
«Усе своє життя я присвятив праці в Україні, і прагну, щоб у цій державі Податковий Кодекс був таким, що сприяв би її розвиткові та процвітанню», - наголосив Президент АППУ, додавши, що важливо чути думки та дослухатися до побажань представників українського бізнесу.
Додатково:
Аналіз чергового варіанту проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України" (щодо податкової реформи) фахівцями АППУ
http://www.appu.org.ua/news/--04477/

 

ads
ads
ads
ads
ads