Американська нафтокомпанія через санкції вийшла з проекту в Західному Сибіру

Опубліковано в Міжнародні новини Понедельник, 12 Январь 2015 11:28

 

Американська нафтосервісна компанія Liberty Resources вийшла з проекту з розробки нафтових родовищ в Західному Сибіру, який веде індійська держкомпанія ONGC, через санкції по відношенню до РФ. Про це повідомляє індійська газета The Financial Times.

Родовище Сніжне в Західному Сибіру розробляється донькою індійської державної нафтогазової корпорації Oil and Natural Gas Corp (ONGC) - ONGC Videsh Ltd (OVL). ONGC через OVL володіє групою Imperial Energy, придбаної в січні 2009 року. Вона включає в себе групу самостійних підприємств, що працюють на території Томської області, в тому числі нафтогазовидобувні підприємства - ТОВ "Норд Імперіал" і ТОВ "Альянснефтегаз". На родовищі Сніжне планувалося пробурити дві горизонтальні свердловини.

"Компанія Liberty висловилася про нездатність підтримати проект. Але ми будемо продовжувати самі", - сказав керуючий директор OVL Нарендра Верма. Він зазначив, що на даний момент планується пробурити 4 свердловини, вкласти 10 млн доларів у розвідку на родовищі.

Як пише газета, Liberty подавала заявку про можливість роботи в РФ, проте американська адміністрація її відхилила. OVL уклала угоду з Liberty Resources про розробку баженовской свити у вересні 2013 року. В обмін на роботу на Сніжному OVL мала надати Liberty 30% компанії Imperial Energy. OVL придбала британську компанію Imperial Energy в 2009 році за 2,1 млрд доларів і з того моменту вклала 300 млн доларів у її розвиток. Однак видобуток на підприємствах впав до 7 тис. барелів на добу з початкових 80 тис. барелів.

ads
ads
ads
ads
ads