Raiffeisen Bank може піти з Східної Європи

Опубліковано в Міжнародні новини Понедельник, 12 Январь 2015 11:05

 

У групі RBI вже виключили Росію і Польщу зі списку пріоритетних країн.
 
Банківська група Raiffeisen Bank International AG може скоротити бізнес в Росії через високі ризики і занадто низькою прибутку, пише Комерсант із посиланням на інтерв'ю голова правління RBI Карла Севальда корпоративній газеті Raiffeisen-Zeitung.
Зараз банкіри переглядають ринки і аналізують ефективність підрозділів, а остаточне рішення буде прийнято в першій половині 2015 року.
"Там, де ми не зможемо отримати задовільний фінансовий результат і де не буде поліпшень, ми скоротимо наш бізнес або зовсім підемо з ринку", - цитує банкіра видання.
Раніше RBI оцінювала можливі втрати на ринках Східної Європи через ситуацію в Україні в 2014 році більш ніж в 500 мільйонів євро.
RBI виключила Росію і Польщу зі списку пріоритетних країн, тепер в "фокус-листі" групи залишилися Румунія, Чехія, Словаччина та Австрія.
"Дочки" у Росії та Польщі - це найбільші закордонні банки групи. У серпні 2013 Севальда запевняв, що група сконцентрує зусилля на розвитку бізнесу насамперед у Росії та Польщі та зазначених чотирьох країнах.
Через української кризи Raiffeisen Bank International змушений сильно економити
У російському Райффайзенбанку повідомили, що скорочення бізнесу де-факто вже відбулося.
Додамо, згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року по розміром активів належить групі Raiffeisen "Райффайзен Банк Аваль" займав 7-е місце (44987000000 грн) серед 181 чинного в країні банку.

ads
ads
ads
ads
ads