Законотворча діяльність

Опубліковано в Діяльність Понедельник, 14 Апрель 2014 16:01

Податкове законодавство повинне розвиватися згідно певних принципів: стабільність; прогнозованість; поєднання інтересів держави і платників податків. Якщо хоча б один з цих принципів порушується, у взаємовідносинах платників податків та держави виникає безліч конфліктних питань. Саме тому Асоціація бере участь у громадському обговоренні законопроектів і програм соціально-економічного розвитку, проводить їх незалежну громадську експертизу, надає свої висновки зацікавленим особам, розробляє проекти програм і нормативних актів для внесення їх в установленому порядку на розгляд відповідних державних органів.

Ми працюємо над розробкою законодавчих актів, які на ділі створюють справді рівні умови діяльності для всіх представників бізнесу.

Ми переконані: не можна говорити про рівні умови, про рівну конкуренцію, чесну сплату податків, коли в одних є можливості ухилятися від оподаткування, мінімізовувати свої податкові зобов'язання перед державою, а інші за цих умов не можуть конкурувати і також переходять у тіньову сферу. Тому для нас дуже важливим є прийняття нової концепції реформи податкової системи України.

Ми прагнемо виробити єдиний підхід органів влади та представників бізнесу з багатьох питань у галузі оподаткування, які потребують вирішення на законодавчому рівні, і продовжуємо роботу над внесенням змін до Податкового кодексу України.

ads
ads
ads
ads
ads