Президент АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у засіданні робочої зустрічі ДФС України з представниками бізнесу та громадськості

Опубліковано в Новини АППУ Четверг, 22 Февраль 2018 11:41

 

21 лютого поточного року Президент АППУ Грігол Катамадзе прийняв участь у засіданні робочої зустрічі ДФС України з представниками бізнесу та громадськості з питання удосконалення електронної системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (перегляд ризиків).

Грігол Катамадзе, в своєму виступі зазначив, що Асоціація платників податків України була однією із перших, хто підняв проблему питання блокування реєстрації податкових накладних, пропонувала і пропонує шляхи вирішення її на законодавчому рівні. Ще у вересні минулого року Асоціація підтримала законопроект № 7115 за основу, як компромісне рішення, зі своїми чіткими доповненнями, щоб дати можливість бізнесу спокійно, безперешкодно працювати, доки органи законодавчої та виконавчої влади дійдуть до спільного варіанту законопроекту, який би влаштував усіх. Однак, минуло майже п’ять місяців, а проблема так і залишається не вирішеною. Тому, може є сенс повернутися до розгляду законопроекту, запропонованого Комітетом з питань податкової та митної політики Верховної Ради України № 7115».

В котрий раз, Асоціація застерігає не тільки ДФС України, яким у проекті Порядку доручено визначити Критерії ризиковості платника податку, критерії ризиковості здійснення операцій, перелік показників позитивної податкової історії платника податків, а і Міністерство фінансів України, яке буде їх погоджувати, врахувати те, що від того, якої якості будуть Критерії оцінки ризиків і як знову запрацює Система, вже з 1 березня поточного року залежить повноцінне ведення господарської діяльності підприємств та їх сумлінне виконання обов’язків зі сплати податків до бюджету.

Однак, станом на сьогодні відсутній будь-який остаточній варіант проекту Критеріїв, а до 1 березня залишилося всього 7 днів.

Асоціація платників податків України, яка активно приймає участь в наданні своїх пропозицій, зауважень, в тому числі і до Моніторингового центру ДФС України, заявляє про свою готовність до конструктивної співпраці та участі у продовженні спільної роботи як з Міністерством фінансів України, так і ДФС України.

ads
ads
ads
ads
ads