Керівництво ВГО АППУ та представник ГУ ДФС в Київській області в рамках Меморандуму відвідали завод «УХЛ-МАШ»

Опубліковано в Новини АППУ Пятница, 04 Август 2017 09:05

 

DSC 0356.JPG_1719407551

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе та Віце-Президент ВГО АППУ Володимир Вегнер разом із заступником начальника головного управління ДФС України у Київській області Русланом Гришко відвідали завод «УХЛ-МАШ» у Києві.
Візит відбувся в рамках підписаного 29 червня на З’їзді Асоціації платників податків України Меморандуму між АППУ та Державною фіскальною службою України.
Гостей зустрів Голова правління ПрАТ «УХЛ-МАШ» Віктор Приходько, який ознайомив з продукцією, провів екскурсію презентаційною залою та розповів про роботу підприємства.
«УХЛ-МАШ» - український виробник металевих меблів. Це стовідсоткове українське виробництво без іноземних інвестицій, виробничі бази якого знаходяться у Києві та Боярці. Підприємство виробляє столи, сейфи, спеціалізоване лабораторне та медичне устаткування, шафи, серверні та ін. «УХЛ-МАШ» - член Асоціації платників податків України.

DSC 0372.JPG_1719407551

«Заступник начальника головного управління ДФС України у Київській області прийняв наше запрошення, оскільки це підприємство знаходиться в їхній курації. Для нас першочергово не потім відгукуватися на проблемні питання, що виникають у бізнесу у відносинах з фіскальною службою, а завчасно їх передбачити. Тому дуже важливо було побачити, як у цей складний час виробництво сьогодні працює не зважаючи ні на що», - зазначив Грігол Катамадзе.

Президент ВГО АППУ також висловив сподівання, що Асоціація разом із ДФС будуть робити все, щоб підтримувати бізнес.

«Багато хто напружується від самої назви – ДФС, мовляв, прийде інспектор, нарахує штрафи, і це негативно вплине на підприємство. Насправді фіскальна служба – це помічник законослухняного платника, - запевнив Руслан Гришко. - Таким, зокрема є підприємство «УХЛ-МАШ». Для нас головне – створити умови для добросовісної конкуренції. В Україні і так важко зараз з економічними процесами, на додачу ще внутрішні проблеми, тож важливо створити умови для роботи «білого» бізнесу. А для цього фіскальна служба має карати тих, хто створює недобросовісну конкуренцію і заважає сумлінним платникам податків працювати в правовому полі, і як наслідок, наповнювати бюджет країни. Ми прийшли сьогодні в рамках Меморандуму між ДФС та ВГО АППУ познайомитися поближче з одним із зразкових платників податків і стати справді партнерами для розвитку бізнесу і економіки України».

 

ads
ads
ads
ads
ads