Небо «відкриють». Чи стане дешевше літати?

Опубліковано в Міжнародні новини Вторник, 29 Апрель 2014 07:29

 

В межах «відкритого неба» передбачається поступова лібералізація українського і європейського ринків авіаперельотів

 

Україна планує підписати угоду про «Єдиний авіаційний простір з Євросоюзом» до 5 червня 2014 року. Якщо її підпишуть , то вона реально почне діяти не раніше березня наступного року. За цей час Україна повинна ратифікувати документ у парламенті та почати приводити процедури українського законодавства у відповідність з європейськими нормами. Однак , застерігають експерти , «відкрите небо» аж ніяк не гарантує вітчизняним споживачам автоматичного зниження вартості квитків на авіаперельоти. І ось чому.

Нагадаємо , що в рамках «відкритого неба » передбачається поступова лібералізація українського та європейського ринків авіаперельотів. Це означає , що після ратифікації документа будь авіаперевізник ЄС і України зможе виконувати необмежену кількість рейсів між будь-якими містами ЄС і України . Будуть зняті обмеження на кількість маршрутів , рейсів та авіакомпаній , які можуть виконувати польоти. Угода по авіаперевізникам стосується не тільки лібералізації ринку , але і питань забезпечення безпеки польотів , управління авіарухом , захисту прав пасажирів , екології і конкуренції. Кожна зі сторін також зможе легально оформляти контроль над авіаперевізником іншого боку , що неможливо зараз .

« Існує думка , що з підписанням і набуттям чинності Угоди відразу ж подешевшають квитки. Однак закони економіки ніхто не відміняв , і навряд чи це можливо. Будь тариф розраховується з урахуванням витрат , які мають перевізники » , - пояснив директор департаменту аеропортів і перевезень Державної авіаційної служби України Сергій Коршук . А найбільша частка - це витрати на пальне. І від цього нікуди не дітися.

А ось начальник відділу секторального співробітництва департаменту ЄС МЗС України Назар Бобицький вважає , що споживачі отримають свій куш , хоча і не відразу. «У всіх авіаперевізників будуть однакові умови для роботи. Тобто компаніям буде простіше прогнозувати свою діяльність, вони будуть економити на адміністративних витратах . Якщо у компанії з'явиться « жирок » , то рано чи пізно буде деяке зниження цін , а також - поліпшення якості послуг » , що надаються, - зазначає він.

Поки рано говорити про якесь зниження ціни , відзначає генеральний директор аеропорту «Бориспіль » Сергій Гомболевський , оскільки для цього потрібно виконати ряд умов. Зокрема , на його думку , на це впливає зростання пасажиропотоку . « Ну , « відкриємо »ми небо , а пасажири не зможуть літати. За відсутності візових обмежень з'являться нові пасажири і, можливо , на ринок прийдуть лоукост » , - деталізував свою думку Сергій Гомболевський . Щоб на українському ринку з'явилося більше бюджетних авіакомпаній , за його словами , крім безвізового режиму потрібно запропонувати компроміс по ціні обслуговування в аеропортах і підписати договір про те , що не обмежуватимуть їх польотів у будь-якому напрямку . При цьому він зазначив , що « Бориспіль » зараз теж думає над тим , як заманити бюджетні авіалінії до себе. Адже з трьох діючих терміналів повноцінно (і то не на всі 100 %) працює тільки «Д» . Як повідомив генеральний директор аеропорту « Бориспіль» , він зараз працює саме над тим , щоб законсервований термінал « Ф» перетворити на базу для лоукостів , і розробляє для галузевого міністерства напрацювання, як залучити туди такі компанії . Один з інструментів - зниження зборів на обслуговування в аеропорту. Він пояснив , що сьогодні витрати ( оплата аеропортового збору) для лоукост на одного пасажира становить 8-9 доларів , а компанії , які обслуговуються в « Борисполі» , платять близько 25 доларів. «Значить , треба знижувати для них , щоб привернути » , - резюмував він наостанок .

За словами голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка , сьогодні потрібно боротися за внутрішній ринок авіаперевезень і поки не поспішати здавати його іноземним компаніям. Адже за перші два місяці 2014 динаміка польотів всередині України продемонструвала зниження на 5 % , а за підсумками березня , квітня і травня буде ще більше , зазначив він.

КОМЕНТАР

Олексій ЯКОВЕЦЬ , генеральний директор компанії «Майстер- Авіа» (управляє міжнародним аеропортом « Київ» ( Жуляни)

Вартість квитків. У будь-якому випадку вартість авіаквитків буде прив'язана до долара. Хочемо ми цього чи ні. Тому що у вартості льотної години закладено паливна складова більш 40 % , а паливо у нас міцно прив'язане до вартості нафтопродуктів , які , в свою чергу , прив'язані до світової валюті. Говорити про те , що вартість авіаперевезень знизиться , не варто. Єдина можливість знизити ціну - зменшити рентабельність авіакомпанії. За рахунок конкуренції компанії будуть пропонувати найбільш вигідні тарифи для пасажирів.

Загалом підписання цієї угоди позитивно позначиться на роботі аеропорту «Київ». Як показала практика довгих років роботи , якщо аеропорт працює з авіакомпанією - нерезидентом України , то ця компанія і розраховується вчасно , немає ніяких проблем з організацією роботи і підписанням договору. Як тільки українська компанія - так проблеми: борги за паливо , за обслуговування аеропорту , за бортове харчування і т.д. На жаль , українські авіакомпанії не можуть конкурувати з потужними іноземними , вони не можуть собі дозволити ні нових літаків , ні лізингу - позначається загальний рівень життя .

Я не знаю , скільки може зайти авіакомпаній в аеропорт після запуску « Відкритого неба». Але якщо навіть взяти одну лоукост- авіакомпанію , скажімо , Ray Air або Ezy Jet , то цього цілком достатньо , щоб перевезти 14-15 млн українців і по Україні , і за кордон. Що стосується традиційних лоукост -компаній , вони як були представлені у нас на ринку , так і будуть представлені .

ads
ads
ads
ads
ads