Wizz Air тимчасово скасовує ряд українських рейсів

Опубліковано в Міжнародні новини Вторник, 29 Апрель 2014 07:28

 

Представники авіакомпанії пропонують повне повернення коштів пасажирам, які придбали квитки на рейси

 

Wizz Air Україна вносить зміни в свою маршрутну мережу і потужності у зв'язку зі збереженням низького попиту на авіаподорожі в / з України і девальвацією гривні. Про це повідомили в прес -службі компанії.

Відкриття львівської бази авіакомпанії , заплановане на 30 квітня , в даний час відкладено до тих пір , поки не нормалізується ринкова ситуація.

Внаслідок цього , тимчасово відкладений запуск 6 нових маршрутів зі Львова до Барселони , Неаполь , Кутаїсі , Тель -Авів , Рим і Валенсію . Рейси до Дортмунд , Мілан і Венецію будуть виконуватися.

Два рейси з Києва - в Софію і Вільнюс , - а також рейс Харків- Кутаїсі , тимчасово припинені , говориться в повідомленні.

Представники авіакомпанії вже зв'язуються з пасажирами , які придбали квитки на рейси , виконання яких призупинено. Їм пропонується повне повернення коштів .

«Зараз ми спостерігаємо значний спад попиту подорожі віз України . Ми сподіваємося , що така ситуація є тимчасовою і ми повернемося до колишніх обсягів , як тільки пасажирський попит відновиться . Зараз ми змушені реагувати на ситуацію зміною нашої маршрутної мережі і скороченням потужностей ... » , - зазначив генеральний директор Візз Ейр Україна Акош Буш.

За його словами , як тільки в компанії побачать , що попит досягне рівня , достатнього для збільшення потужностей , то будемо діяти відповідно.

«Хочу підкреслити , що зміни , про які ми оголошуємо сьогодні , є тимчасовими , і ми маємо намір повернутися до наших початковим планам розвитку , як тільки це стане можливим» , - сказав Буш.

ads
ads
ads
ads
ads