Звернення

Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області

до представників бізнесу України

 

Шановні платники податків!

Україна переживає вкрай складні часи, можливо, найскладніші за весь період свого державотворення. Напружена політична ситуація, внутрішня конфронтація й зовнішня агресія підірвали й так хитку та нестабільну економічну ситуацію в державі.

Сформована роками корупційна система  влади, без міри грабуючи народ, вщент зруйнувала  фінансову  та економічну  основу  нашої держави. Масштаби корупційних діянь вищих посадових осіб, які нещодавно стали відомими широкому загалу, не просто вражають. Ми шоковані зухвалістю високопосадовців, які з такою легкістю привласнювали  мільярди гривень податків українських платників та при цьому залишались безкарними.

Розграбована державна казна та відсутність коштів призвели до того, що держава сьогодні опинилася в ситуації неспроможності виконати головне завдання – забезпечити безпеку своїх громадян через небоєздатність та розвал Збройних сил України.

За роки незалежності, на жаль, з боку влади так і не було сформовано національної платформи для розвитку всіх життєво важливих сфер, і в тому числі української економіки, яка могла б забезпечити стабільні надходження до державної казни.

 І тепер, коли відбуваються кадрові зміни в системі влади, очікувати швидких і кардинально нових кроків на стимулювання бізнес-середовища  та покращення бізнес-клімату немає можливості.

Останні події в Україні та реакція на них світових інституцій змушують нас констатувати, що український народ  має проявити весь свій характер, опанувати себе та спільними зусиллями усіх свідомих громадян взятися за будівництво нової системи цінностей, нової системи взаємодії між владою та бізнесом.

У теперішній ситуації ми повинні як ніколи проявити свій патріотизм, розуміючи, що якщо зараз припинити процес наповнення державної скарбниці, то втрати та негативні наслідки для України  можуть бути незворотними.

У зв’язку з цим ми, члени  Асоціації платників податків України, звертаємось до всіх громадян України із закликом з розумінням поставитися до теперішньої складної соціально-економічної ситуації, адже розграбована казна може поповнюватися виключно в умовах мирного часу за рахунок сплачених податків.

У свою чергу ми закликаємо весь бізнес України, дрібних підприємців і так званих олігархів, усіх платників податків у цей складний для держави час не зволікати з відповідальним виконанням свого обов’язку та своєчасно й в повному обсязі сплачувати обов’язкові податки та платежі.

Ми переконані, що лише проявом свого економічного патріотизму можна допомогти сьогодні нашій державі у цей складний час випробувань та загроз.

 

20 березня 2014 р.

ads
ads
ads
ads
ads