23 квітня відбулися Загальні збори Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області, на яких обрано новий склад керівництва відділення. Учасники зібрання більшістю голосів обрали нового Голову Ради Асоціації у Тернопільській області, - ним став Дутка Ігор Степанович, який до цього очолював виконавчу дирекцію Тернопільського територіального відділення.

         Загалом на розгляд учасників Загальних зборів виносилися дві кандидатури: попереднього Голови Ради Карпика Ярослава Михайловича та діючого виконавчого директора Територіального відділення Дутки Ігора Степановича. Переважною більшістю голосів Загальні збори оборали новим Головою Дутку Ігора Степановича.

         Поміж іншого, Загальні збори визнали роботу Асоціації в Тернопільській області за звітний період задовільною та подякували її попередньому керівнику - Карпику Ярославу Михайловичу за проведену роботу.

         До склади новообраної Ради Асоціації у Тернопільській області увійшло 19 представників бізнес-еліти Тернопільщини. Серед інших, Крисоватий Андрій Ігорович - ректор Тернопільського національного економічного університету, Ворко Юрій Євгенович – директор ТОВ «Тернопільський міський ринок ЛТД», Іскерський Іван Станіславович - директор ВО «Зернопереробка» та інші відомі на Тернопільщині представники бізнесу.

         У роботі загальних зборів взяв участь Руденко Олександр Вікторович – заступник керівника управління комунікацій та організаційної роботи Генеральної Дирекції АППУ. У своєму вітальному слові до учасників зібрання він зазначив, що Асоціація платників податків України працювала і надалі буде працювати в інтересах представників бізнесу. “Сьогодні в структурі територіальних відділень нашої громадської організації залишається і кримське відділення, а це означає, що підприємці Криму і надалі хотіли би працювати в рамках нашої Асоціації”, - зазначив Олександр Руденко. Він побажав Тернопільському територіальному відділенню та новообраному Голові й надалі входити до п’ятірки найуспішніших територіальних відділень України.

У своєму звіті попередній Голова Ради Карпик Ярослав Михайлович повідомив присутніх про здобутки та проблеми Асоціації. «На кінець першого кварталу 2014 року 452 фізичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності є членами нашого Територіального відділення, у тому числі: фізичні особи - 38, фізичні особи-підприємці – 243, малі підприємства – 125, середні підприємства – 38, великі підприємства – 8.

Якщо порівняти кількість членів за попередній звітний період - кількість членів відділення збільшилася на 276 осіб, або в 2,6 раза. Це свідчить про те, що до Асоціації зросла довіра з боку платників податків, оскільки ми довели на конкретних прикладах про змогу вирішувати проблеми суб’єктів підприємницької діяльності, які виникають між ними та контролюючими органами», - зазначив Карпик Я.М.

У своєму слові новообраний Голова Дутка Ігор Степанович взяв на себе зобов’язання і надалі примножувати здобутки організації та всілякими засобами сприяти розвитку бізнесу на Тернопільщині.

Загальні збори висунули та обрали делегатів на ІХ-й З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

 

Довідково. У роботі Загальних зборів Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області взяв участь 271 член відділення з зареєстрованих 457 членів Асоціації.

Учасниками зборів було висунуто дві кандидатури на посаду Голови Ради Територіального відділення – Карпик Ярослав Михайлович та Дутка Ігор Степанович. Рішенням Загальних зборів ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області 182 голосами проти 88 Головою Ради обраний Дутка Ігор Степанович.

Рішенням 229 учасників зборів була обрана Рада Територіального відділення в складі 19 чоловік та обрано нову Ревізійну комісію.

 

ads
ads
ads
ads
ads