Чи подається звіт з ЄСВ, коли немає найманих?

Опубліковано в Економічні новини Пятница, 11 Май 2018 12:15

 

Податківці наголошують, що у такому випадку звіт з ЄСВ за найманих працівників подавати не потрібно.

Так, як суб’єкт господарювання не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за найманих працівників до органів доходів і зборів таким суб’єктом господарювання не подається.

Це передбачено пунктом 11 розділу ІІ Порядку № 435.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників. Телефон для довідок: 43-46-10.

ads
ads
ads
ads
ads